HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Medi Anaokulu 10 yıllık deneyimin ardından 2012 Eylül ayında siz değerli velilerimize ve çocuklarımıza yeni binasında hizmet vermeye başlamıştır.

2-6 yaş çocukların tüm gelişim alanları, gereksinimleri göz önünde bulundurularak tasarlanmış zengin eğitim alanları ve geliştirilmiş eğitim materyalleri ile donatılmıştır.

Başakşehir’ in en müstesna yerinde, trafikten, şehrin kirliliği, hareketliliği ve gürültüsünden uzak, yeşillikler içerisinde ve üst düzey güvenlik önlemleri alınmış toplam 4500 m2 alan üzerinde kurulmuştur.

Geniş, ferah ve her daim güneş alan sınıfları, çocuklar için tasarlanmış aletlerin olduğu spor salonu, uyku odası, resim ve müzik atölyesi, bilim ve sanat atölyesi, aktivite alanları ve hobi bahçesi, modern-geniş yemekhanesi, kapalı yüzme havuzu, idari üniteleri ve bütün bu alanların kapalı devre kameralarla izlendiği güvenlik sistemine sahiptir.

Kurumumuzda interaktif olarak verilen International School, Montessori Anaokulu, Okulöncesi klasik eğitimin yanı sıra İngilizce, yüzme, jimnastik, görsel sanatlar, müzik, ritm çalışması, orff eğitimi, drama, yaşayan değerler eğitimi, mantık seti, satranç, mutfak atölyesi, bilim atölyesi, mucitler atölyesi, teknoloji destekli eğitim atölyeleri, food-based activity, tarım etkinlikleri, okuma yazmaya hazırlık çalışmaları (Yazı Yazmanın Ergonomisi), fen-matematik çalışmaları, problem çözme etkinlikleri, oyun-hareket, ip cambazı ile seçmeli ders olarak folklor ve bale eğitimleri de verilmektedir.

Çocukların zihinsel, duygusal, sosyal ve fiziksel gelişimlerini sağlamak, onlara temel değer ve alışkanlıkları kazandırmak üzere kurulan eğitim programını güven ve sevgiye dayalı bir ortamda uzman eğitim kadromuzla gerçekleştiriyoruz.