Where you can buy Louis Vuitton Replica :

LOUIS VUITTON sunglasses replica louis vuitton artsy replica louis vuitton neverfull replica louis vuitton messenger replica louis vuitton messenger bag replica louis vuitton fake replique Sac Louis Vuitton imitaciones louis vuitton espana borse false louis vuitton napoli zaino louis vuitton falso Best faux Chanel bags louis vuitton tasche gefalscht kaufen fake dior saddle bag replique sac ysl Replica chanel knock off chanel bags gucci imitazioni bracelet love Cartier replique cartier bracelet replica replique louboutin replica louis vuitton wallet louis vuitton bumbag replica louis vuitton backpack replica dior replica louis vuitton duffle bag replica louis vuitton sling bag replica replica celine replica louis vuitton m40780 replica borse gucci fake louis vuitton backpack gucci imitazioni chanel bag replica chanel backpack replica van cleef replica replica gucci sunglasses fake louis vuitton wallet replica louis vuitton belt uk hermes birkin replica replica louis vuitton wallet 1:1 ysl imitazione replica louis vuitton wallet borse louis vuitton imitazioni louis vuitton duffle bag replica goyard replica cartier bracelet replica louis vuitton turkei online louis vuitton replica replica cartier love bracelet louis vuitton shoes replica

Sağlık ve Hijyen

Sağlık ve Hijyen

Tüm öğrenciler aşıları tam olarak ve gaita tahlili yaptırarak kayıt olurlar. 

Bulaşıcı hastalığı olan öğrenciler evde dinlenir. Okul idaresine haber verilir. 

Öğrencinin okul saatleri içerisinde ilaç alması gerekli ise reçetesi ile birlikte okul idaresine ilaç teslim edilir.Öğrenciye reçetesiz ilaç verilmez.Bütün bunların dışında durumu özel takip gerektiren öğrencilerimizin velilerinin bu konuda idareyi bilgilendirmeleri gerekmektedir.

Periyodik Muayene 
Okulumuzda tüm öğrenciler yılda en az dört defa bilimsel standartlar uyarınca değişen aralıklarla Aile Hekimliği disipliniyle genel fizik muayenesinden ve tetkiklerinden geçirilir. 

Koruyucu Hizmet
Periyodik muayeneler ile elde edilen risk analizi, bunlara yönelik değerlendirme, tedavi, izlem programları yapılır. Her öğrenci için bir Sağlık Kayıt Dosyası oluşturulur ve her aşamada öğrenci aileleri bilgilendirilir, gerekirse yönlendirilir.

Binamızın yerleri hijyen için uygun malzeme ile kaplıdır.

Tüm ziyaretçilerimizin galoş giymeleri gerekir. Çocuklarımız yanlarında okul içinde giymek üzere yedek ayakkabı getirmelidirler.

Medi Anaokulu'nda her birimin temizliğine özel önem verilir. Binanın ısı yalıtım ve havalandırma sistemi de maksimum hijyeni sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Medi Anaokulu'nda bütün derslikler, oyun alanları, WC, yemek salonu, uyku odası ve spor salonu zeminleri her yaş grubunun fiziksel özellikleri dikkate alınarak sağlık ve hijyene uygun malzemelerden yapılmıştır. 

Medi Anaokulu'nda bulunan yüzme havuzu ve etrafındaki kullanım alanları ise düzenli olarak temizlenmekte; suyun kontrol ve hijyeni alanında uzman kişilerce yapılmaktadır.